- Advertisement -spot_img

TAG

8 janar

Horoskopi 8 janar 2021

Dashi-Një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje, pasi yjet ndikojnë së tepërmi për konsolidimin e raporteve dhe nga ana tjetër ju...

Parashikimi i motit/Reshje shiu në të gjithë territorin e Shqipërisë

Sipas MeteoAlb, kushtet e paqëndrueshme atmosferike mbeten dominuese në vendin tonë, duke bërë që vranësirat e shpeshta të sjellin reshje shiu në pjesën më...

Latest news

- Advertisement -spot_img