- Advertisement -spot_img

TAG

8 prill

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 8 prill 2021

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.   Dashi Ju...

Qeveria jep datën e ndalimit të grumbullimeve në vendet e mbyllura e të hapura

Qeveria shtyn deri më 8 Prill ndalimin e grumbullimeve me më shumë se 10 persona. Lajm në update-im

Latest news

- Advertisement -spot_img