- Advertisement -spot_img

TAG

800 ushtare

Yuri Kim jep lajmin ditën e zgjedhjeve, “Mbi 800 trupa amerikane vijnë në Shqipëri”

Ditën e sotme, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka publikuar një postim në Twitter, ku publikon foton dhe tregon se të hënën në Shqipëri,...

Latest news

- Advertisement -spot_img