- Advertisement -spot_img

TAG

89-vjecare

Drejtonte rrjetin e trafikut të drogës, arrestohet 89-vjeçarja

Një operacion i përbashkët i Gardës Civile, Policisë Kombëtare dhe Policisë Gjyqësore të Portugalisë ka urdhëruar arrestimin e tre personave me kombësi spanjolle në...

Latest news

- Advertisement -spot_img