- Advertisement -spot_img

TAG

9 persona

Arrestohen 9 persona në flagrancë, të dyshuar për vepra të ndryshme penale

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 persona për kryerjen e veprave të ndryshme penale dhe kanë sekuestruar edhe një sasi me lëndë...

Latest news

- Advertisement -spot_img