- Advertisement -spot_img

TAG

9-vjecare

9-vjeçarja guximtare përleshet me tre burra që deshën ta rrëmbejnë

Në vajzë 9-vjeçare në Angli luftoi fort dhe arriti t`i shkëputet nga duart tre burrave që deshën ta rrëmbenin nga një park lojërash. Policia është...

Latest news

- Advertisement -spot_img