- Advertisement -spot_img

TAG

94-vjeç

Shpiku kasetën audio / Ndërron jetë në moshën 94 nga Covid-19

Ka ndërruar jetë në moshën 94 vjeçare Lou Ottens, shpikësi i kasetës audio dhe një pionier i teknologjisë CD. Mediat e huaja bëjnë me dije...

Latest news

- Advertisement -spot_img