- Advertisement -spot_img

TAG

A-Show

Kim Mehmeti: Shqiptarët dëgjuan Vuçiçin dhe votuan ‘Piktorin’

Në lidhje direkte me A-Show, analisti Kim Mehmeti, tha se në këto zgjedhje shqiptarët më shumë se kritikat, rekomandimet, dëgjon Vuçiçin që u kërkoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img