- Advertisement -spot_img

TAG

abdullah hoti albin kurti

Bie Qeveria “Kurti” në Kosovë. Zgjidhet Kryeministri i ri. Emrat e kabinetit të ri

Kosova do të ketë qeveri të re, të kryesuar nga Avdullah Hoti. Me 61 vota pro, 24 kundër dhe 1 abstenim Kuvendi i Kosovës...

Latest news

- Advertisement -spot_img