- Advertisement -spot_img

TAG

acar

Deri në – 16 gradë C. Përgatituni për ditët më të acarta të vitit

Ditët më të ftohta të vitit pritet të vijnë këtë javë dhe javën e ardhme, teksa pjesa më e madhe e territorit shqiptar do...

Deri në -13°C! Moti i acartë në Shqipëri

  Shqipëria prej disa ditësh është përfshirë nga një mot i acartë. Sipas MeteoAlb ditën e sotme bregdeti dhe zonat e ulta do të vijojnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img