- Advertisement -spot_img

TAG

ada deda

“Bëjnë si super vipa”, vajza e ish-deputetes thumbon moderatoren e njohur: I priste mëngët bluzes dhe u bë e famshme

Programi më i ri në “Tv Klan” titullohet “Best Deal” ku vajza të njohura të showbizit shqiptar bëhen bashkë dhe vizitojnë vende të ndryshme...

Çfarë e pengoi vajzën e ish-deputetes të fliste për virgjërinë

Ada Deda, modelja e njohur shqiptare ose ndryshe, vajza e ish-deputetes shqiptare Albina Deda, ka qenë e ftuar në puntatën e radhës të #EXPULS...

Latest news

- Advertisement -spot_img