- Advertisement -spot_img

TAG

adoleshetnte

Kanabis dhe armë / Arrestohen bab e bir, në pranga dhe shoku i adoleshentit

  3 persona janë arrestuar nga Policia e Kurbinit pasi iu janë gjetur armë dhe drogë në banesë. Policia ka vënë në pranga V. R., 48...

Latest news

- Advertisement -spot_img