- Advertisement -spot_img

TAG

Adrola Dushi

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë pajtuar? Ky detaj konfirmoi dyshimet

Dy modelet shqiptare janë përfolur gjithnjë jo vetem për bukurinë dhe punën e tyr epo edhe për shoqërinë dhe dashurinë për njëra tjetrën. Shpesh...

E çmendur po aq sa e bukur, hidhini një sy tortës së ditëlindjes së Adrola Dushit

Adrola Dushi, simboli i bukurisë së pastër, festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Gjithmonë personazhet pikasen në veshjet e tyre, por nga Adrola na...

“Çohu Enver!”, Adrola Dushi sulmohet keq nga rrjeti për deklaratën e saj

Adrola Dushi ka bërë së fundmi një postim në rrjete sociale, që është keqkuptuar nga një pjesë e ndjekësve të saj. Modelja e njohur...

Ndodhi ajo që supozohej të mos ndodhte kurrë, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi nuk janë më shoqe me njëra-tjetrën

Dikur, dy shoqet e ngushta Adrola Dushin dhe Xhesika Berberin i shihnim shumë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës në rrjete sociale. Ato s’bënin thuajse asgjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img