- Advertisement -spot_img

TAG

Aerodromi

Fluturimet e lira në Gjirokastër, këtë fundjavë në aerodrom ulen edhe avionët sportivë

Demonstrime të shumta të fluturimeve me avionë sportivë, fluturime të lira dhe paragliding janë duke mbushur gjithë fundjavën në Gjirokastër. Eventi i uljes së disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img