- Advertisement -spot_img

TAG

afagne

Rama dhe Manastirliu vizitojnë afganët dhe i japin dhurata fëmijëve, gruaja afgane: Erdhëm nga ferri në parajsë

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë vizituar ditën e sotme qytetarët afganë të strehuar në hotelet e Durrësit. Rama ka shpërndarë...

Latest news

- Advertisement -spot_img