- Advertisement -spot_img

TAG

Aferdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj bëhet nënë për herë të parë

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj Jakub Kindl janë bërë prindër për herë të parë! Lajmin e konfirmoi vetë këngëtarja përmes një fotoje të publikuar...

Poston FOTO nudo dhe pjesët intime i mbulon vetëm me pupla/ Motra e Afërdita Dreshaj provokon me fotot në rrjetet sociale

Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona ka publikuar disa foto mjaft provokuese në rrjetet sociale. Ajo ka pozuar e zhveshur para kamerës, teksa mbante në duar...

Latest news

- Advertisement -spot_img