- Advertisement -spot_img

TAG

afgan

Rama: Arrin në 457 numri i afganëve që shpërngulen nga lufta dhe mikpriten në Shqipërinë e besës

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ka arritur në 457 numri i afganëve që janë strehuar në Shqipëri deri më tani. Rama shprehet se ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img