- Advertisement -spot_img

TAG

Afganistani

Luftës 20-vjeçare i erdhi fundi! Ushtria amerikane tërhiqet nga Afganistani

Presidenti Joe Biden ka bërë me dije tashme se planifikon t’i japë fund luftës më të gjatë të SHBA dhe se është “koha që...

Latest news

- Advertisement -spot_img