- Advertisement -spot_img

TAG

afrik

Dhjetëra trupa pa kokë, ekstremistët pushtojnë “parajsën” e gazit natyror

Shpërthejnë trazirat në Mozambik, dhe rrezikojnë të shndërrojnë vendin afrikan në një fushëbetejë të përgjakur. Epiqendra e kësaj kryengritje që sipas dëshmive ka shkaktuar dhjetëra...

Latest news

- Advertisement -spot_img