- Advertisement -spot_img

TAG

Agim Krajka

Ndërron jetë ‘artisti i popullit’, kompozitori i madh Agim Krajka 

Një lajm i trishtë na vjen këtë mbrëmje, për të gjithë ne, për botën e artit dhe gjithë familjen Krajka. Ka ndërruar jetë në moshën...

Latest news

- Advertisement -spot_img