- Advertisement -spot_img

TAG

agim toska

Gjykata britanike merr vendimin për trafikantin shqiptar Agim Toska

Policia bastisi një shtëpi në Ashford Road ku gjeti kokainë me vlerë 75,000 £ nën dysheme dhe pesë kilogramë kanabis me vlerë rreth 50,000. Operacioni...

Latest news

- Advertisement -spot_img