- Advertisement -spot_img

TAG

Ahmetaj

Mesazhi i Ahmetajt:Fillimi i një stine të re politike”

  Arben Ahmetaj, ministri në detyrë, i propozuar nga kryeministri Edi Rama në rolin e zëvendësministrit për këtë mandat të tretë qeverisës, ka falënderuar për...

Rrëfimet e kandidatëve/ Spiropali : Po punojmë për një gjë të madhe

“Në këtë kohë unë i shoh fëmijët në mëngjes herët kur dalim, ndonjëherë në darkë vonë, Krenin e ka zënë dhe gjumi, por besoj...

Latest news

- Advertisement -spot_img