- Advertisement -spot_img

TAG

AKMC

5 ditë rrebeshe shiu/AKMC paralajmëron prefektët dhe bashkitë

Sipas stacioneve meteorologjike europiane dhe Meteoalb, Ministria e Mbrojtjes paralajmëroi sot për reshje të dendura shiu përgjatë periudhës 22-26 janar. Raportohet se përgjatë këtyre datave...

Latest news

- Advertisement -spot_img