- Advertisement -spot_img

TAG

Akse Rrugore

Vazhdon të mbetet problematikë trafiku në qytetin e Elbasanit

Vazhdon të mbetet problematikë trafiku i automjeteve në të gjithë rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit. Akset rrugore të qytetit për shkak të projekteve të...

Elbasan/ Ngrica dhe temperatura nën zero, ja si duket gjendja e akseve rrugore

Gjatë natës qarku Elbasan është gjendur në temperatura të ulëta nën zero gradë dhe prezencë të ngricave të forta në gjithë qarkun. Në aksin rrugor...

Latest news

- Advertisement -spot_img