- Advertisement -spot_img

TAG

aksiddent

Drejtonte pa patentë traktorin, 50-vjeçari del nga rruga dhe plagoset rëndë

Një 50-vjeçar është aksidentuar rëndë pasi ka dalë nga rruga së bashku me traktorin që po drejtonte vetë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qerreshnik rreth...

Latest news

- Advertisement -spot_img