- Advertisement -spot_img

TAG

aksidendt

Automjeti del nga rruga,fluturon dhe përfundon në humnerë

Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Tepelenë. Burimet bëjnë me dije se një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur në vendin e quajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img