- Advertisement -spot_img

TAG

aksident burg

Ndoqi dhe përplasi për vdekje grabitësit që i hynë në banesë, Gjykata e dënon me 10 vite burg

Mihai Dinisoae ka pranuar akuzën e vrasjes nga pakujdesia pas ndjekjes fatale të dy hajdutëve në motor, me makinën e tij. Mihai Dinisoae, me...

Latest news

- Advertisement -spot_img