- Advertisement -spot_img

TAG

aksident egjipt

Autobusi përplaset me një kamion, 20 viktima

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Egjipt, ku një autobus është përplasur me një kamion që transportonte çimento dhe si pasojë kanë ndërruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img