- Advertisement -spot_img

TAG

aksident itali Infoelbasani.com

Ky është 20-vjeçari shqiptar që u përplas me pemën dhe ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Itali. Emri

Një lajm i trishtë nga Greqia! Një 20-vjeçar shqiptar, Klajdi Hallulli ka ndërruar jetë në një aksident të ndodhur të shtunën në mbrëmje. Ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img