- Advertisement -spot_img

TAG

aksident naten

Aksident i frikshëm në Elbasan. BMW humb kontrollin, godet taksinë dhe përfundon në Parkun Rinia (Foto)

Një aksident i frikshëm është regjistruar pasditen e sotme në Elbasan.  Ngjarja ndodhi në dalje të qytetit në Parkun Rinia. Mjeti tip BMW me targë...

Latest news

- Advertisement -spot_img