- Advertisement -spot_img

TAG

aksident shqiptar itali

Itali/ Tragjike-20-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident (Foto, emri)

Historitë në Instagram dokumentojnë momentet para tragjedisë. Së pari Sheshi Colosseum, pastaj mbrëmja me miqtë, një shëtitje në Piazza del Popolo me makinë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img