- Advertisement -spot_img

TAG

aksident zvicer

Ngjarje tragjike në Zvicër. Treni merr përpara djalin shqiptar që humb jetën në vend

Një i ri me prejardhje nga Kosova ka vdekur në qytetin Nauchatel të Zvicrës. Viktima është goditur mbrëmë nga treni dhe si pasojë ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img