- Advertisement -spot_img

TAG

aksidente elbasan

Regjistrohen dy aksidente të rënda në Elbasan dhe Librazhd, makinat dalin nga rruga, dy persona të plagosur

Dy aksidente të rënda janë regjistruar mbrëmjen e kaluar në autostradën Tiranë-Elbasan dhe në Librazhd, ku sipas raportimeve dy persona kanë mbetur të plagosur. Sipas...

Latest news

- Advertisement -spot_img