- Advertisement -spot_img

TAG

aksidente rrugore

Aksidentet e shumta rrugore, Shqipëria me 60% vdekje më të larta se mesatarja europiane

Në Shqipëri, në vitin 2019 humbën jetën 227 persona, sipas të dhënave të INSTAT. Në raport me popullsinë, vendi shënoi 80 fatalitete nga aksidentet...

Radarët dhe dronët ‘kapin mat’ qindra automjete,32 shoferë të arrestuar

Drejtoria e Policisë Rrugore Vijojnë kontrollet e pandërprera në të gjithë vendin, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë fundjavës: 32 mjetesh të arrestuar, 180 leje...

Latest news

- Advertisement -spot_img