- Advertisement -spot_img

TAG

aksidnet

Aksidenti i frikshëm në Elbasan. Përplasen dy benzat, njëri përfundon në lokal. Shpëtojnë për mrekulli drejtuesit dhe qytetarët

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur pak çaste më parë në Elbasan. Dy automjete tip benz, janë përplasur mes tyre. Përplasja ka qenë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img