- Advertisement -spot_img

TAG

aksion anti-kanabis

RENEA dhe FNSH zbarkojnë në Nikël,operacion masiv antidroge, disa të shoqëruar

Policia e Shtetit po organizon një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake janë shoqëruar 7 persona. Bëhet me dije se...

Latest news

- Advertisement -spot_img