- Advertisement -spot_img

TAG

akt terrorist

(Video) “Akt terrorist”, ambasada e Kubës në Paris sulmohet me molotov

Mediat e huaja kanë publikuar momentin kur ambasada e Kubës në Paris, sulmohet me molotov. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar të gjithë këtë moment. Në...

U hodh mbi makinë për të shpëtuar qytetarët,i riu: Ishte akt terrorist

Një incident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në sheshin Skënderbej, ku një person ka thyer barrierat me makinë, dhe ka hyrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img