- Advertisement -spot_img

TAG

aktivitete hetimore

Arrestohen 53 persona nga operacioni i madh anti-drogë kundër Ndragheta-s

Operacioni, i koordinuar nga Reggio Calabria DDA, lind nga konvergjenca midis dy aktiviteteve hetimore. 53 persona janë arrestuar ku 44 janë në burg dhe 9...

Latest news

- Advertisement -spot_img