- Advertisement -spot_img

TAG

Aktori

Humbi betejën me Covid-19, personazhet e njohur shqiptarë reagojnë të pikëlluar

Ditën e sotme u shua përgjithmonë aktori i njohur shqiptar, Luran Ahmeti. I ndjeri ishte infektuar me Covid-19 dhe nuk arriti ta fitojë betejën...

Latest news

- Advertisement -spot_img