- Advertisement -spot_img

TAG

Al kaeda

Jepen detaje,rrëmbyen biznesmenin italian dhe e shitën tek një grup afër Al Kaedës

Dy shqiptarë të quajtur Fredi Frrokaj dhe Olsi Mitraj, përkatësisht 43 dhe 41 vjeç, kanë rënë në prangat e policisë italiane. Bashkë me ta, është...

Zbulohen 90 linqe në Shqipëri që mbështesnin Xhihadin, bllokohen nga Anti -Terrori

Faqe me përmbajtje terroriste, site apo platforma të tjera komunikimi janë vënë në shënjestër të operacionit që Europol nisi këto ditë në Ballkanin Perendimor....

Latest news

- Advertisement -spot_img