- Advertisement -spot_img

TAG

alban toro

Akuzohet për falsifikim dokumentesh, kërkohet pezullim nga detyra për anëtarin e KLGJ

Gjykata e Posaçme e Apelit ka marrë vendimin për të lënë në fuqi hetimin e anëtarit të Këshillit të Lartë Gjyqësor, Alban Toro, nga...

LAJM I FUNDIT/ GJKKO kërkon hetim për anëtarin e KLGJ-së Alban Toro, kishte në dorë fatin e dhjetra gjyqtarëve

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka kërkuar që të nisë procedim penal për anëtarin e Këshillit të Lartë Gjyqësor Alban Toro. Toro akuzohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img