- Advertisement -spot_img

TAG

albert murcaj

KPK merr vendimin për gjyqtarin e Elbasanit dhe prokurorin e Tiranës

  Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka marrë dy vendime sa i takon procesit të vetingut në radhët e gjyqtarëve dhe prokurorëve. Pas seancave dëgjimore, KPK...

Latest news

- Advertisement -spot_img