- Advertisement -spot_img

TAG

Albert Nushi

Vrasja e Xhuvanit, SHÇBA nis procedimin penal për zv/drejtorët Albert Nushi e Niko Palla

  Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur zyrtarisht procedim penal mbi dy zëvendësdrejtorët e policisë në Elbasan Albert Nushi dhe Niko Palla...

Shkëmbimi i armëve ka ndodhur në prani të nëndrejtorit të policisë dhe efektivëve

E gjithë ngjarja e sotme në Elbasan ka ndodhur ne pranine e efektivëve të policise. Sipas burimeve i pranishem ka qene edhe nendrejtori i policise se...

Latest news

- Advertisement -spot_img