- Advertisement -spot_img

TAG

Alberto Botia

Eleni Foureira pranon publikisht lidhjen me futbollistin spanjoll

Para 2 vitesh mediat greke zbuluan se artistja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira ishte një lidhje me biznesmenin dhe futbollistin, Alberto Botia. Në fakt...

Latest news

- Advertisement -spot_img