- Advertisement -spot_img

TAG

Albin Kurtit

Qytetarja që ia ofroi shtëpinë Kurtit: Nuk e kam bërë për show, do ta bëja edhe për të tjerët

Mira Zeqiraj është një kosovare që jeton në Irlandë dhe që u shpreh e gatshme që ta dhurojë shtëpinë e saj për Albin Kurtin....

Latest news

- Advertisement -spot_img