- Advertisement -spot_img

TAG

aldo bare

Shpërthimi me tritol biznesit të anëtarit të bandës së Aldo Bares. I kanë bërë dhe më parë sulme me armë

Një sasi tritoli është vënë në dyqanin e Arjan Aliço, ish-anëtar i Bandës së Aldo Bares, ndaj të cilit ka pasur dhe më herët...

Latest news

- Advertisement -spot_img