- Advertisement -spot_img

TAG

Aleks Seitaj

E quajti homoseksual, Veleshnja sulmohet nga Salsano Rrapi për akuzat ndaj Aleksit

Përplasja mes Rezart Veleshnjas dhe Aleks Seitajt rrëmbeu menjëherë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale. Ishte Rezarti ai që doli kundër Aleksit, për shkak...

Latest news

- Advertisement -spot_img