- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandar Vuçiç

Aleksandar Vuçiç kërkon hapjen e arkivave të UÇK-së

Në serbisht dhe shqip nga zyra e presidentit në Beograd, kumboi emri i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç përmend UÇK-në...

Aleksandar Vuçiç merr vaksinën kineze kundër Covid-19

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u vaksinua të martën me vaksinën kineze Sinopharm kundër koronavirusit. Ngjarja u transmetua në televizion, në përpjekje për t’i...

Latest news

- Advertisement -spot_img