- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandar Vuçiç

Rama nuk e ka me Albinin, por me këdo që futet mes tij dhe Vuçiçit

Nga Andi Bushati Edi Rama i ka ngulur një thikë pas shpine forcës negociatore të qeverisë së Albin Kurtit, e cila është në hapat e...

Artan Fuga ironizon takimin e Minishengenit: Një shkop dhe hë në Shkup!

Akademiku Artan Fuga ka ironizuar me nismën e Minishengenit pas takimit mes Ramës, Vuçiç dhe Zaev në Shkup. Fuga thotë se Shqipëria kërkon të integrohet...

Aleksandar Vuçiç kërkon hapjen e arkivave të UÇK-së

Në serbisht dhe shqip nga zyra e presidentit në Beograd, kumboi emri i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç përmend UÇK-në...

Aleksandar Vuçiç merr vaksinën kineze kundër Covid-19

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, u vaksinua të martën me vaksinën kineze Sinopharm kundër koronavirusit. Ngjarja u transmetua në televizion, në përpjekje për t’i...

Latest news

- Advertisement -spot_img