- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Varfaj

Rudina Dembacaj publikon video me të bijën, komenton ish-bashkëshorti

Rudina Dembacaj dhe ish-bashëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, ruajnë marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin. Rudina ka publikuar së fundmi në Instagram një video ku shfaqet...

Latest news

- Advertisement -spot_img