- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksei Navalny

Kritiku i qeverisë ruse, akuzohet për 3 vepra të tjera penale (EMRI)

  Kritiku i Kremlinit, Aleksei Navalny, tha se ndaj tij janë ngritur edhe tri akuza të reja penale. Në një postim më 25 maj, Navalny...

‘I sfilitur’ në burg, Aleksei Navalny habit me pamjen e tjetërsuar

Kritiku i Kremlinit, Aleksei Navalny doli para gjykatës pas ndërprerjes së grevës tre javore të urisë. Me kokë të rruar dhe fytyrë të tronditur,...

Navalvy i jep fund përfundimisht grevës së urisë,pas thirrjes së mjekëve

Pas thirrjeve të mjekëve mesa duket  udhëheqësi i opozitës ruse i cili është në burg, Aleksei Navalny i ka dhënë fund grevës dhe do...

Përkeqësohet shëndeti i opozitarit në burg, humb ndjenjat

  Politikani i burgosur në Rusi, Aleksei Navalny po përballet me dy herni diskale në shpinë dhe ka nisur të humbë ndjenjat në këmbë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img